Glatz - Znaki handlowe & patenty

Znaki handlowe & patenty

Home  /  Glatz – Profesjonalne parasole  /  Znaki handlowe & patenty

Oryginał jest zawsze lepszy niż jego naśladowcy!

Tak, jak nasze parasole chronią przed słońcem, deszczem i wiatrem, tak my bronimy się przed piractwem towarów. Zbroimy się przeciwko naśladowcom za pomocą patentów i znaków handlowych w Szwajcarii, Europie i nie tylko. Pomysły i rozwój produktów są naszym kapitałem: biorąc pod uwagę 119-letnią historię firmy, nasz asortyment gwarantuje najwyższą szwajcarską jakość, która łączy w sobie specjalistyczną wiedzę techniczną, wyobraźnię, wyrafinowany design oraz najwyższą funkcjonalność. Te atuty muszą być chronione.

GLATZ® jest zarejestrowanym i chronionym międzynarodowo znakiem handlowym naszych parasoli. Przy pomocy patentów, znaków handlowych oraz praw ochrony wzorów, Glatz nie tylko wzmacnia swoją pozycję na rynku, fachowość oraz wyróżniający się wizerunek, ale także stymuluje kreatywność swoich pierwszorzędnych projektantów.

W chwili obecnej posiadamy ponad dziesięć patentów na funkcje parasoli, które przede wszystkim zapewniają łatwość w obsłudze, optymalne zacienienie i nieprzeciętne własności, które chronią przed warunkami pogodowymi. Podczas gdy model SOMBRANO® używa systemu pochylania, prowadnice rolkowe w modelu PENDALEX® zapewniają, że czasza parasola może być łatwo rozszerzana, otwierana i dopasowywana. Inne nowe technologie oczekują na zatwierdzenie przez instytucje międzynarodowej kontroli.

Funkcjonalność to jedna sprawa, design – osobna: na przykład charakterystycznie ukształtowane linie montażowe i wyróżniające się elementy, takie jak fragmenty stelaża i ergonomiczna kontrola w modelach FORTINO® oraz FORTERO® są projektami zarejestrowanymi międzynarodowo.

Tylko jeden parasol może nazywać siebie ALEXO® – wykonany przez Glatz! By chronić naszych klientów, zapewniliśmy oficjalną międzynarodową ochronę nie tylko naszym klasycznym projektom. ale także popularnym modelom parasoli PENDALEX®, CASTELLO®, SUNWING®, SOMBRANO® oraz PALAZZO®.