Glatz - Parasole reklamowe

Parasole reklamowe

Home  /  Glatz – Profesjonalne parasole  /  Parasole reklamowe

Lato to szczyt sezonu dla restauracji, hoteli i branży imprezowej. Kiedy tylko wschodzi słońce, zacienione miejsca są wysoce cenione – a najlepsze znajdują się pod parasolami Glatz. Nie tylko zapewniają one perfekcyjną ochronę przed słońcem, ale również przyciągają uwagę swoim eleganckim designem i funkcjonalnością. Pomysłowi właściciele restauracji oraz organizatorzy imprez mogą wykorzystać tę siłę przy pomocy swoich własnych nadruków reklamowych!

Wyobraźnia nie zna granic: zdjęcia, loga, slogany restauracji, hoteli, barów, loga znanych marek, osobistości czy wydarzenia dla VIP-ów. Nadruk reklamowy jest idealnym sposobem na zaprezentowanie swojej marki. W zależności od modelu, jakości materiału i ilości parasoli reklamowych, które mają posiadać nadruki, Glatz oferuje różne metody drukowania do wyboru: na przykład druk cyfrowy jest idealny do drukowania wzorów oraz małych sekwencji i jest używany wyłącznie na materiałach z poliestru. Dla większych nadruków na materiałach z poliestru, na których chce się uzyskać kolory fluorescencyjne lub rozproszone zaleca się zastosowanie na całej powierzchni metody sitodruku. Do wydrukowania parasoli reklamowych w większej ilości zaleca się użycie druku sublimacyjnego. Konwencjonalne ręczne drukowanie metodą sitodruku jest stosowane w przypadku pojedynczych fragmentów oraz prostych motywów na materiałach z poliestru i akrylu, na których mają zostać wydrukowane same litery lub logo.

Potrzebna jest tylko kreatywność! Nie tylko, by stworzyć swój indywidualny nadruk, ale też by wybrać z szerokiej gamy modeli Glatz. Nasz asortyment zawiera liczne rodzaje parasoli we wszelkich kształtach i stylach. W niezliczonych kolorach i wzorach, a także z różnymi klasami materiału. Okrągłe, prostokątne czy kwadratowe – gwarantujemy, że zostanie zapewniona odpowiednia przestrzeń, która będzie wyjątkową reklamą Twojej marki.