Glatz - Kolory

Kolory

Glatz czyni świat nieco jaśniejszym dzięki przyciągającym spojrzenie kolorom swoich parasoli. Od krzykliwych po subtelne odcienie – Glatz oferuje niezwykle szeroką paletę kolorów. Można wybierać z 90 kolorów podzielonych na pięć „tonacji Glatz”: „Fire & Sun” składające się z barw od czerwieni do żółci, „Water & Sky” zawierające odcienie od niebieskiego do zielonego. Błotniste, ziemiste i naturalne kolory znajdują się w kategorii „Earth & Wood”. Klasyczną czerń z bielą można znaleźć w widmie „Stone & Metal”. Zwolennicy krzykliwych kolorów znajdą swoich faworytów w kategorii „Fresh & Fruity”. Wszystkie z nich dostępne są w różnych klasach tkanin.

Fresh & Fruity: Pineapple, Blueberry, Papaya, Peppermint oraz Pink: te modne kolory są orzeźwiające i soczyste, jak sama nazwa wskazuje. Dostępne wyłącznie w tkaninach klasy 5.

Stone & Metal: nie każda szarość jest taka sama, co udowadnia kategoria „Stone & Metal”. Pearl, Chrome, Silver, Carbon, Smoke czy Graphite – wszystkie kolory są umiarkowane, idealne dopasowują się do otoczenia i są dostępne w tkaninach klasy 1, 2, 4 oraz 5.

Water & Sky: kolory Ocean, Atlantic, Sapphire, Wasabi, Sugar, Avocado i Aloe przywodzą na myśl intensywne odcienie wody i nieba kojące umysł i duszę. Te odprężające barwy dostępne są w tkaninach klasy 2, 4 oraz 5.

Earth & Wood: ziemiste i ciepłe odcienie, takie jak szary Taupe, Nut, Coffee, Sandstone, Choc Ice, Cinnamon i Ivory wywołują krzepiące poczucie bezpieczeństwa, zmieniając każde siedzenie w przytulne gniazdko. Wszystkie kolory z tej tonacji Glatz są dostępne w tkaninach klasy 1, 2, 4 oraz 5.

Fire & Sun: żywe odcienie muśnięte słońcem: Sahara, SUN, cayenne, rubin, ognista Cayenne, Rubino, Fire Red, Paprik oraz Chili – wszystkie są gorące, ale przyniosą cień i ulgę. Dostępne w materiałach klasy 1, 2, 4 oraz 5.