Glatz - Hotele & Restauracje

Hotele & Restauracje

Home  /  Glatz – Profesjonalne parasole  /  Hotele & Restauracje

Glatz skupia się przede wszystkim na komforcie gości restauracyjnych i hotelowych! W Bazylei, czy w Bangkoku, Sankt Moritz, czy na Majorce: gościnność charakteryzuje się poczuciem bezpieczeństwa, wygody oraz jakości – to wszystko i wiele więcej, jest zagwarantowane dzięki parasolom Glatz, klasycznym oraz na wysięgniku, wysoce funkcjonalnym, stworzonym z aluminium lub drewna, w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach, a także z różnymi funkcjami. Hotele wysoko gwiazdkowe nie powstydziłyby się naszych parasoli.

Wiele hoteli i restauracji rozpoczyna sezon ogrodowy wcześnie, a kończy go później, niż inni dzięki ogromnym restauracyjnym parasolom Glatz. Parasole te pozwalają spędzić więcej czasu na zewnątrz, co zwiększa zyski. Nasze wysoce funkcjonalne parasole restauracyjne nie tylko oferują przyjemną atmosferę, wygodę oraz ochronę przed promieniowaniem UV w cieniu. Chronią również przed wiatrem, deszczem oraz chłodem. Wszystkie nasze parasole są łatwe w obsłudze, a większość z modeli może dodatkowo zostać wyposażona na życzenie klienta w oprawę oświetleniową, grzejniki, silniczki oraz instalacje radiowe. Czy to Castello®, Palazzo®, Royal & Noblesse, Sombrano®, czy Ambiente® – wszystkie nasze parasole są wykonane z wysokojakościowych, wytrzymałych materiałów i są dostępne w różnych szerokościach. Cały asortyment jest zaprojektowany z myślą o wymagającej codzienności życia hotelowego oraz sektora gastronomicznego – dla wspaniałego efektu można łączyć różne rozmiary i kształty. Małe, duże czy ogromne – nasze parasole są zachęcającą wizytówką restauracji i zostaną z daleka dostrzeżone przez gości.

Szeroki wybór odpowiednich modeli można znaleźć w naszej wyszukiwarce produktów. Zostały one podzielone na trzy kategorie: Easy, Individual, Professional. Został on stworzony z myślą o komforcie naszych klientów, aby w wygodny sposób mogli znaleźć odpowiedni dla siebie parasol. Wszystkie parasole posiadają bogatą galerię.

Glatz – partner hoteli i restauracji – oferuje pełen zakres usług względem wszystkich typów parasoli ogrodowych. Szacuje wymiary i warunki dostępnej przestrzeni. Zarysowujemy ogólny plan i indywidualnie dopasowujemy model, kolor, kształt, rozmiar, położenie, transport, montaż, ochronę przed kradzieżą, akcesoria i inne usługi. Dbamy o cały przebieg z największą starannością.