Dlaczego parasole GLATZ?

Dlaczego parasole GLATZ?

Home  /  Glatz – Profesjonalne parasole  /  Dlaczego parasole GLATZ?

Dlaczego parasole GLATZ?

  1. Wszystkie nasze parasole są opracowywane w Szwajcarii przez zespół projektantów. Stawiamy przede wszystkim na ergonomię, a wiele z naszych elementów obsługi posiada międzynarodowe patenty i certyfikaty.
  2. Posiadamy 27 różnych modeli parasoli, większość z nich jest dostępna w trzech różnych kształtach, rozmiarach oraz w niemal 90 kolorach – oferujemy największy wybór parasoli ogrodowych na świecie.
  3. W celu ułatwienia podjęcia decyzji podzieliliśmy nasze parasole na trzy kategorie: Easy, Individual i Professional. Podział ten doskonale oddaje charakterystyczne cechy naszych wyrobów.
  4. Dbamy nie tylko o design i oryginalność, lecz również o funkcjonalność. Nasze parasole ogrodowe oferują więc optymalną ochronę oraz możliwość dostosowania do pozycji słońca. Nasze modele są ergonomiczne, a zatem solidne i łatwe w obsłudze.
  5. Postępujemy zgodnie ze strategią dystrybucji selektywnej, innymi słowy starannie selekcjonujemy oraz szkolimy naszych przedstawicieli i partnerów przed upoważnieniem ich do sprzedaży naszych produktów. W ten sposób zapewniamy naszym klientom doskonałą obsługę.
  6. Opracowujemy oraz (w razie konieczności) uzupełniamy akcesoria dla naszych produktów, które są w 100% z nimi zgodne. W naszym portfolio znajdują się między innymi mocowania, pokrowce, grzejniki oraz stoliki ogrodowe.
  7. Jesteśmy na rynku od 1895 roku. Oznacza to 121 lat historii i doświadczenia,  połączonego z chęcią i możliwością wprowadzania innowacji, która wciąż jest równie silna, jak pierwszego dnia.